راهنمای انجام تمدید سرویس و خرید حجم از طریق وب سایت داتک

با راه اندازی سامانه خرید اینترنتی، شرکت داتک به دنبال کسب رضایت هر چه بیشتر مشترکین در ارائه خدمات تمدید و خرید حجم میباشد.

از مزایای استفاده از خدمات خرید اینترنتی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دیگر نیازی به مراجعه حضوری به بانک و انتظار در صف های طولانی پرداخت نیست.
  • اطلاعات ارسالی نظیر شماره کارت و رمز عبور ذخیره نمی‌شوند و این روال موجب افزایش ضریب امنیت شده است.
  • استفاده از خدمات پرداخت الکترونیکه هزینه بر نیست.

مراحل انجام تمدید سرویس و خرید حجم در سایت داتک

۱

در گوشه سمت چپ و بالای صفحه بر روی گزینه ورود مشترکین کلیک نمایید.

۲

در پنجره باز شده نام کاربری و گذرواژه سرویس خود را وارد نموده و بر روی کلید ورود کلیک نمایید. در صورتی که هر یک از این دو مورد را به خاطر نمی آورید کلید فراموش کرده ام را کلیک نمایید.

۳

در صورت درست بودن نام کاربری و گذرواژه لیست سرویس یا سرویس های اینترنت پرسرعت ADSL (ای دی اس ال) یا WiMAX شما نمایش داده می شود. در این مرحله بر روی سرویس مد نظر خود از لیست سرویس های موجود کلیک نمایید.

۴

با کلیک بر روی سرویس در صفحه قبل، لیستی از عملکردهای ممکن نمایش داده می شود. در صورت اتمام حجم، گزینه های افزایش موقت و خرید حجم و در صورت اتمام بازه زمانی، گزینه های تمدید موقت و تمدید نمایش داده میشود.

۵

جهت انجام تمدید موقت سرویس، ابتدا تعداد روز مد نظر خود (شماره ۱) و سپس روی دکمه تمدید کلیک نمایید (شماره ۲). در پایان به تعداد روز انتخابی به دوره زمانی سرویس شما افزوده شده و هزینه این تمدید در صورتحساب پایان دوره محاسبه خواهد شد.

۶

پس از کلیک روی گزینه تمدید و انتقال به این صفحه، ابتدا بر روی دوره زمانی موردنظر (شماره ۱)، و سپس کلید به روزرسانی کلیک نمایید (شماره ۲) بدین ترتیب فاکتور جدید برای شما در پایین صفحه نمایش داده خواهد شد(شماره ۳).

۷

سپس به پایین صفحه مراجعه نموده و درگاه بانک مورد نظر (شماره۱) و بر روی گزینه پرداخت کلیک نمایید(شماره ۲). در این مرحله شما به صفحه پرداخت بانک منتقل شده و میتوانید توسط یکی از کارتهای عضو شتاب اقدام به پرداخت نمایید.

۸

در صفحه تغییر سرویس، ابتدا بر روی سرویس جدید (شماره ۱) و سپس گزینه پرداخت (شماره ۲) کلیلک نمایید و در نهایت جهت رویت صورتحساب روی کلید به روزرسانی کلیک نمایید (شماره ۳).

۹

جهت انتقال به صفحه خرید حجم، همانند تصویر زیر بر روی گزینه خرید حجم را کلیک نمایید.

۱۰

در این صفحه ابتدا نوع حجم درخواستی (شماره ۱)، سپس میزان حجم درخواستی(شماره ۲)، و در نهایت جهت رویت صورتحساب کلید به روزرسانی را فشار دهید(شکل ۳).

۱۱

در این مرحله میتوانید صورتحساب میزان حجم درخواستی خود را مشاهده نمایید.

۱۲

در این مرحله ابتدا بر روی درگاه بانک مورد نظر (شماره ۱) و سپس روی گزینه پرداخت کلیک نمایید(شماره ۲) تا به صفحه پرداخت الکترونیک بانک منتخبتان منتقل شوید.

۱۳

توجه داشته باشید در صورتیکه مانده حساب شما بیش از مبلغ صورتحساب باشد، میتوانید با استفاده از مانده حساب خود اقدام به خرید حجم و یا تمدید سرویس نمایید.

۱۴

در صورت کلیک بر روی گزینه افزایش موقت حجم، به صفحه افزایش موقت حجم منتقل میگردید و قادر خواهید بود حداکثر به میزان ۵۰۰MB افزایش حجم انجام دهید.

۱۵

در این صفحه ابتدا گزینه افزایش ۵۰۰ مگابایت (شماره ۱) و سپس گزینه افزودن (شماره ۲) را کلیک نمایید.

همه حقوق برای رهام داتک محفوظ است شرکت انتقال داده های رهام داتک وابسته به گروه شرکت های داتک دارای پروانه PAP به شماره ۳۱۰/۱۲/۱۴۸۷۵ - © 2016