سئوال، انتقاد و پیشنهاد

کاربر گرامی، برای رفع مشکل و یا مطرح نمودن پیشنهادات خود با شرکت می‌توانید یکی از روشهای زیر را انتخاب نمایید:

  1. پرسش‌های متداول و اطلاعات مفید: قبل از هر اقدامی چنانچه سئوال یا مشکلی با سرویس خود دارید به این صفحه که برای پاسخگویی به سئوالات متداول تهیه شده، مراجعه نمایید.
  2. customercare@datak.ir: آدرس ایمیل واحد «حامی مشترکین و رسیدگی به شکایات» که پاسخگوی سئوالات و پیگیر مشکلات شما است.
  3. ارسال SMS به شماره ۳۰۰۰۶۰۰: شماره پیامک رهام داتک که توسط واحد «حامی مشترکین و رسیدگی به شکایات» شرکت پاسخ داده می‌شود.
  4. ارتباط با شرکت: صفحه مخصوص ارتباط مستقیم مشترکین رهام داتک با بخش‌های مختلف شرکت که پس از ورود مشترک به وب‌سایت فعال می‌شود.
  5. ارسال پیام: فرم مطرح نمودن هرگونه پیشنهاد، انتقاد و یا پرسش از مسئولین شرکت که توسط واحدهای مختلف شرکت پاسخ داده می‌شود.

پرسش، پيام و انتقاد‌ها

۱۳۸۷/۶/۱۱ پویا امیرریاحی اگر از مودم d link استفاده کنیم،در این صورت vpi vci encapsulation modulation را در موقع نصب مودم به چه صورت وارد کنیم.
۱۳۸۷/۶/۹ مهدی با سلام من مشترک سرویس شما در منطقه 13 آبان هستم و میخوام برای خونه هم (منطقه مخابراتی محلاتی) از سرویستون استفاده کنم اما ظاهرا پیش شماره 2248 تو لیست شما نیست و این پیش شماره ریموت هست . لطفا پیگیری کنید با تشکر
۱۳۸۷/۶/۴ صحافی سلام من دانشجوی دوره ی دکتری مهندسی کامپیوتر و همچنین مدرس دانشگاه هستم. میتونم از اینترنت با سرعت 256 استفاده کنم؟
۱۳۸۷/۶/۳ مهدیه چگونه در قرعه کشی شرکت کنم ؟
۱۳۸۷/۶/۱ مقدم من منزلم سعادت آباده و مایلم که مشترک شما بشم.ولی متاسفانه adsl داتک هنوز در این منطقه ارائه نشده.اگر بدونم که زمان راه اندازیش چقدره میتونم منتظر بمونم!!
۱۳۸۷/۵/۳۱ پریسا chetor mitunam az mizane estefade az kartam etela peida konam
۱۳۸۷/۵/۳۰ رضا ضیاء حیدریه سلام می خواستم هزینه نصب شبکه wimax را در طرف client ودر طرف server بدانم خیلی ممنون
۱۳۸۷/۵/۳۰ کیوان سلام من از مشترکین شما در برج گلزار هستم اینجا حدود 4 ماه میشه که تا مرکز مخابراتی مجتمع فیبر هستش و نیاز هستش که سوییچ نصب بشه تا بتونیم از ADSL استفاده کنیم 3 برج گلزار و چندین مجتمع بزرگ اطراف ... همه از مرکز مخابراتی این برج ساپورت میشن و بیش از 500 واحد از این مرکز استفاده میکنن خواهش میکنم برای رفع مشکل من و دوستان اقدامی کنید این برج ها در : ازگل - خیابان نوبهار جنوبی ( شمال اتوبان بابائی ) قرار دارد .
۱۳۸۷/۵/۳۰ مهدی بایندور با سلام، آیا شما مودم های Wireless ADSL زیر را پشتیبانی میکنید؟ - US Robotics - USR9108 - PLANET ADW-4302 با تشکر، مهدی بایندور