سئوال، انتقاد و پیشنهاد

کاربر گرامی، برای رفع مشکل و یا مطرح نمودن پیشنهادات خود با شرکت می‌توانید یکی از روشهای زیر را انتخاب نمایید:

  1. پرسش‌های متداول و اطلاعات مفید: قبل از هر اقدامی چنانچه سئوال یا مشکلی با سرویس خود دارید به این صفحه که برای پاسخگویی به سئوالات متداول تهیه شده، مراجعه نمایید.
  2. customercare@datak.ir: آدرس ایمیل واحد «حامی مشترکین و رسیدگی به شکایات» که پاسخگوی سئوالات و پیگیر مشکلات شما است.
  3. ارسال SMS به شماره ۳۰۰۰۶۰۰: شماره پیامک رهام داتک که توسط واحد «حامی مشترکین و رسیدگی به شکایات» شرکت پاسخ داده می‌شود.
  4. ارتباط با شرکت: صفحه مخصوص ارتباط مستقیم مشترکین رهام داتک با بخش‌های مختلف شرکت که پس از ورود مشترک به وب‌سایت فعال می‌شود.
  5. ارسال پیام: فرم مطرح نمودن هرگونه پیشنهاد، انتقاد و یا پرسش از مسئولین شرکت که توسط واحدهای مختلف شرکت پاسخ داده می‌شود.

پرسش، پيام و انتقاد‌ها

۱۳۹۵/۱۰/۲۸ محمد مهدی بیطرفان سلام سه ساله مشتریتون هستم هر سال بدتر از پارسال مشکل سرعت های کاذب و دروغینتان به کنار مشکل قطعی ایترنت هم بماند و همینطور گیگ هایی که در اسم 1 گیگ هست اما در واقع 500 مگابایت هست.. چند وقت پیش دیدم در سایت طرح 10 گیگ 12 هزارتومانی زدین فک کردم خوبه و سه برابر مصرف من رو با قیمت کمتر جواب میده اما دقیقا در دو روز با توجه به اینکه ما هیچ مصرفی نداشتیم تمام شد و پشتیبانی گفت حتما هک شدین با توجه به اینکه تو این سه سال این اتفاق نیفتاده و جالبه روزی پسورد وای فای من هک شده که 10 گیگ خریدم... از اون به کنار گقتن در مصرف شبانتون 7گیگ مصرف شده در صورتی که تعرفه شبانه 90درصدیست و این ینی 70گیگ دانلود شده که توانسته 7گیگ را تمام کند... با سرعت کذایی که حتی تلگرامم رو بالا نمیاره چه جوری میشه تو 4ساعت 70 گیگ دانلود کرد..؟؟ و از اون جالب تر دوستان پشتیبانی هیچ اعتنایی نکردند خواهشمندم هیچ کس هیچ کس این بسته رو نگیره چون کذب ، پیخالصه....
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ سعید احمد نیا بدترین سرویسی است که تابحال استفاده کرده ام، افتضاح است، چرا واحد پشتیبانی مشکل را حل نمیکند؟ کلا سر کاریم! یک صدم همراه اول هم سرعت ندارید، با گوشی وصل شدم تا این پیام را بفرستم!!!!!! ۰۹۱۲۲۵۹۳۴۳۶
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ علیرضا سباحی سلام.من 5 سال مشتری شما هستم.تا الان به شرکت شما وفادار بودم ولی الان احساس میکنم شما هوای مشتری قدیمی رو ندارید.الان همه شرکتهای معروفتر از شما مثل شاتل و پیشگامان جشنواره فروش زمستانه دارن با قیمتهای خیلی پایین تو بازار رقابتی.ولی شما از تابستون به بعد هیچ طرح تشویقی غیر از چند تا بسته حجمی نزاشتید.تهدید نمیکنم ولی اگه رضایت مشتری رو میخواید و جلوگیری از تخلیه بیشتر و ریزش مشتری هر چه زودتر طرحهای تشویقی و جشنواره زمستانه رو بزارید تا مشتری به بازار جذاب رقیباتون کوچ نکنه.تشکر
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ پوریا ولی سلام.پشت خط ماندن های طولانی جهت صحبت با کارشناسان در هر زمانی برای شرکتی که ادعای ارتباطات دارد آیا توجیهی دارد؟ حداقل چندین بار یا حرفم یادم رفته یا بیخیال شدم.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ سهیلا شادروان میگویید طرحهای تشویقی برای مشترکان دارید و مدتها هم تبلیغ میکنید اما وقتی وارد سایت میشویم اصلا خبری از اینها نیست، با شاید پیچ و خم کار را ما وارد نیستیم!!!!!
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ محمد رضا جبلی با سلام لینک ارتباط با بانک خیلی بد کار می کند و در اثر موارد وصل نمی شود و وقت زیادی را می گیرد . لطفا جهت اصلاح ان اقدام فرمائید. ضمنا این یک مورد اشکال است که در زمان تمام شدن حجم اینترنت هیچ پیامی به فرد مشترک داده نمی شود تا نسبت به تمدید ان اقدام نماید. لطفا نسبت به این مورد هم اقدامی صورت گیرد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۴ رضا سلیمی سایت بسیار بد طراحی شده است از یکی از دوستان خود که تا کنون با سایت کار نکرده درخواست کنید که حجم بخرد و یا سرویسش را تمدید کند . متاسفانه در قسمت خرید حجم و تمدید قرارداد سایت بسیار بد طراحی شده است و به راحتی نمی توانید درخواست خود را پیدا کنید. برای شما که یک شرکت اینترنتی هستید این موضوع جالب نیست
۱۳۹۵/۱۰/۲۴ علی زرقان با سلام و خسته نباشید من تا چند وقت پیش از سرویس یک مگابایت حجمی ویژه استفاده میکردم ْ بعد از تماس با همکاران محترم شما اقدام به تغییر سرویس به 4 مگابایت حجمی ویژه کردم . اما از بعد از تغییر سرویس سرعت اینترنت به شدت کاهش پیدا کرده است خواهشمند است جهت رفع مشکل بنده را راهنمایی کنید
۱۳۹۵/۱۰/۲۴ لادن نصرالهی با سلام متاسفانه 1 ماهی هست که کندی سرویس و اختلال در سرویس میباشد با توجه به سرویس 2 مگی اینجانب این سرعت اینترنت واقعا افتضاح هست . مورد دیگر اینکه اگر در روزهای تعطیل مشکل فنی به وجود آید هیچ کسی جوابگو نیست ؟؟؟
۱۳۹۵/۱۰/۲۴ سهیلا شادروان استفاده از طرح ویژه مشترکان از طریق ورود به سایت ممکن نشد. امکان ارسال راهنمایی برای استفاده از این طرح و طرحهای مشابه. در صفحه خرید حجم اصلا موردی تحت عنوان هدیه ویژه و با طرح ویژه وجود ندارد در صورتیکه مهلت استفاده از آن تا آخر دیماه نود و پنج ذکر شده.
همه حقوق برای رهام داتک محفوظ است شرکت انتقال داده های رهام داتک وابسته به گروه شرکت های داتک دارای پروانه PAP به شماره ۳۱۰/۱۲/۱۴۸۷۵ - © 2016