سئوال، انتقاد و پیشنهاد

کاربر گرامی، برای رفع مشکل و یا مطرح نمودن پیشنهادات خود با شرکت می‌توانید یکی از روشهای زیر را انتخاب نمایید:

  1. پرسش‌های متداول و اطلاعات مفید: قبل از هر اقدامی چنانچه سئوال یا مشکلی با سرویس خود دارید به این صفحه که برای پاسخگویی به سئوالات متداول تهیه شده، مراجعه نمایید.
  2. customercare@datak.ir: آدرس ایمیل واحد «حامی مشترکین و رسیدگی به شکایات» که پاسخگوی سئوالات و پیگیر مشکلات شما است.
  3. ارسال SMS به شماره ۳۰۰۰۶۰۰: شماره پیامک رهام داتک که توسط واحد «حامی مشترکین و رسیدگی به شکایات» شرکت پاسخ داده می‌شود.
  4. ارتباط با شرکت: صفحه مخصوص ارتباط مستقیم مشترکین رهام داتک با بخش‌های مختلف شرکت که پس از ورود مشترک به وب‌سایت فعال می‌شود.
  5. ارسال پیام: فرم مطرح نمودن هرگونه پیشنهاد، انتقاد و یا پرسش از مسئولین شرکت که توسط واحدهای مختلف شرکت پاسخ داده می‌شود.

پرسش، پيام و انتقاد‌ها

۱۳۹۵/۷/۲۲ مصطفی امینی تقاضای فسخ قرارداد
۱۳۹۵/۷/۲۱ مرتضی با سلام.بنده میخواستم اینترنت dial up از شرکت شما بگیرم باید حضوری اقدام کنم یا آنلاین هم میتونم سفارش بدم.ممنون
۱۳۹۵/۷/۲۰ مرتضی جعفری سلام.بنده میخواستم اینترنت DIALUP از شرکت شما بگیرم میخواستم بنده رو راهنمایی کنید که باید به کدام قسمت مراجعه کنم آیا به طور آنلاین میتوانم سفارش دهم؟
۱۳۹۵/۷/۲۰ مرتضی جعفری با سلام.بنده یک بسته یکساله از یک شرکت دیگری خریداری کردم و میخواستم برای کارم یک اینترنت DIALUP از شرکت شما بگیرم میخواستم بپرسم نیاز هست که یک خط جداگانه تلفن هم بگیرم یا خیر؟ وسوال بعدی بنده این است که اینترنت DIAL UP شما که خدای نکرده قعطی نداره و سرویس نامحدودش سقف مصرف ترافیک نداره و هر مقدار که دانلود کنی از سرعت 56KB پایین تر نخواهد آمد
۱۳۹۵/۷/۱۹ علیرضا سجادی سلام. برای فسخ قرارداد و قطع رانژه چه باید بکنم. ممنون
۱۳۹۵/۶/۲۳ محمد صبوری با سلام و احترام پیشنهاد می گردد شرکت در هنگام جشنواره ها جهت مشترکین قبلی خود نیز امکان تبدیل سرویس و استفاده از شرایط ویژه جشنواره را بدهد ، در اینصورت است که شرکت می تواند علاوه بر حفظ مشتریان قبلی به جذب مشتری جدید بپردازد و در غیر اینصورت مشترکین قبلی جذب پیشنهاد ها و جشنواره های شرکتهای رقیب می گردند.
۱۳۹۵/۶/۱۹ معتمدی سلام..ساعات دانلود رایگان را اعلام فرمایید
۱۳۹۵/۶/۱۲ محمد ضیابری با سلام میخواستم بدانم که در سال ١٣٩٥ هم ساعت سرویس دانلود شبانه همان ساعت 1تا 7 است؟
۱۳۹۵/۶/۱۱ زهرا حسینجانی نحوه امنیتی کردن وای فای
۱۳۹۵/۵/۳۰ سید حمیدرضا سطوتی با سلام / اگر من سرویس یک ماهه داشته باشم در صورت خرید بسته ی شش ماهه آتشین یا بسته های مشابه، حجم بسته رو باید در یک ماه مصرف کنم یا قابل انتقال به ماه های بعدی ( تا6 ماه مدت مصرف بسته) هم هست؟ با تشکر
همه حقوق برای رهام داتک محفوظ است شرکت انتقال داده های رهام داتک وابسته به گروه شرکت های داتک دارای پروانه PAP به شماره ۳۱۰/۱۲/۱۴۸۷۵ - © 2016