سئوال، انتقاد و پیشنهاد

کاربر گرامی، برای رفع مشکل و یا مطرح نمودن پیشنهادات خود با شرکت می‌توانید یکی از روشهای زیر را انتخاب نمایید:

  1. پرسش‌های متداول و اطلاعات مفید: قبل از هر اقدامی چنانچه سئوال یا مشکلی با سرویس خود دارید به این صفحه که برای پاسخگویی به سئوالات متداول تهیه شده، مراجعه نمایید.
  2. customercare@datak.ir: آدرس ایمیل واحد «حامی مشترکین و رسیدگی به شکایات» که پاسخگوی سئوالات و پیگیر مشکلات شما است.
  3. ارسال SMS به شماره ۳۰۰۰۶۰۰: شماره پیامک رهام داتک که توسط واحد «حامی مشترکین و رسیدگی به شکایات» شرکت پاسخ داده می‌شود.
  4. ارتباط با شرکت: صفحه مخصوص ارتباط مستقیم مشترکین رهام داتک با بخش‌های مختلف شرکت که پس از ورود مشترک به وب‌سایت فعال می‌شود.
  5. ارسال پیام: فرم مطرح نمودن هرگونه پیشنهاد، انتقاد و یا پرسش از مسئولین شرکت که توسط واحدهای مختلف شرکت پاسخ داده می‌شود.

پرسش، پيام و انتقاد‌ها

۱۳۹۶/۲/۲۱ پدرام مسیح با عرص سلام من از سرویس دهی داتک راصیم ولی مشکلی که هست خونه ما توی طرح مزخرف فیبر نوری داره قرار میگیره ایا داتک مانند سایر شرکت های اینترنتی سیمکارت داره ک بتونیم با استفاده سیمکارت وصل بشیم ب نت
۱۳۹۶/۲/۱۴ باجووند با سلام احتراما میخواستم بدونم سرویس رایگان شبانه از چ ساعتی تا چ ساعتی است ؟؟؟ با تشکر
۱۳۹۶/۲/۱۳ الهام محسنی سلام میخواستم بپرسم هنوز هم ای خطوط فیبر نوری adsl نصب نمیشه؟
۱۳۹۶/۱/۱۶ آرا جاغاسی بانیان برای جمع آوری سرویس خود از شرکت داتک اطلاعاتمو به چه ایمیل آدرسی باید بفرستم؟
۱۳۹۵/۱۲/۲۶ ساناز امامقلی پور سلام من نام کاربری خودم رو فراموش کردم چجوری باید پیدا کنم هر کاری می‌کنم نمیشه ؟؟؟
۱۳۹۵/۱۲/۶ علیرضا بعد از اجرای مصوبه ی شماره 1 جلسه 253 سازمان تنظیم مقررات ارتباط رادیویی، دانلود شبانه بین ساعات 2 تا 8 وحود خواهد داشت؟
۱۳۹۵/۱۱/۲۹ علیرضا پیرهادی با سلام و خسته نباشید سرویس اینترنت اینجانب 95/12/18 به پایان میرسد اگر بخواهم اینترنت با سرعت بالاتر استفاده کنم و تغییر سرویس دهم مراحل انجام آن چیست ؟ با تشکر
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ سهیلا شادروان میگویید طرحهای تشویقی برای مشترکان دارید و مدتها هم تبلیغ میکنید اما وقتی وارد سایت میشویم اصلا خبری از اینها نیست، با شاید پیچ و خم کار را ما وارد نیستیم!!!!!
۱۳۹۵/۱۰/۲۴ رضا سلیمی سایت بسیار بد طراحی شده است از یکی از دوستان خود که تا کنون با سایت کار نکرده درخواست کنید که حجم بخرد و یا سرویسش را تمدید کند . متاسفانه در قسمت خرید حجم و تمدید قرارداد سایت بسیار بد طراحی شده است و به راحتی نمی توانید درخواست خود را پیدا کنید. برای شما که یک شرکت اینترنتی هستید این موضوع جالب نیست
۱۳۹۵/۱۰/۲۴ علی زرقان با سلام و خسته نباشید من تا چند وقت پیش از سرویس یک مگابایت حجمی ویژه استفاده میکردم ْ بعد از تماس با همکاران محترم شما اقدام به تغییر سرویس به 4 مگابایت حجمی ویژه کردم . اما از بعد از تغییر سرویس سرعت اینترنت به شدت کاهش پیدا کرده است خواهشمند است جهت رفع مشکل بنده را راهنمایی کنید