سئوال، انتقاد و پیشنهاد

کاربر گرامی، برای رفع مشکل و یا مطرح نمودن پیشنهادات خود با شرکت می‌توانید یکی از روشهای زیر را انتخاب نمایید:

  1. پرسش‌های متداول و اطلاعات مفید: قبل از هر اقدامی چنانچه سئوال یا مشکلی با سرویس خود دارید به این صفحه که برای پاسخگویی به سئوالات متداول تهیه شده، مراجعه نمایید.
  2. customercare@datak.ir: آدرس ایمیل واحد «حامی مشترکین و رسیدگی به شکایات» که پاسخگوی سئوالات و پیگیر مشکلات شما است.
  3. ارسال SMS به شماره ۳۰۰۰۶۰۰: شماره پیامک رهام داتک که توسط واحد «حامی مشترکین و رسیدگی به شکایات» شرکت پاسخ داده می‌شود.
  4. ارتباط با شرکت: صفحه مخصوص ارتباط مستقیم مشترکین رهام داتک با بخش‌های مختلف شرکت که پس از ورود مشترک به وب‌سایت فعال می‌شود.
  5. ارسال پیام: فرم مطرح نمودن هرگونه پیشنهاد، انتقاد و یا پرسش از مسئولین شرکت که توسط واحدهای مختلف شرکت پاسخ داده می‌شود.

پرسش، پيام و انتقاد‌ها

۱۳۸۷/۸/۱۵ مرتضی با سلام. من حدود 2 سال است که منتظرم تا شرکت داتک پیش شماره ی 3389 مرکز درزی را پشتیبانی کند. هم اکنون 7 شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنت در این مرکز فعالیت میکنند. آیا شما برنامه ای برای توسعه ی پوشش adsl خود به منطقه ی ما نیز دارید؟
۱۳۸۷/۸/۱۰ ح سلام بنده حدود چند سالی است که مشترک ADSL شرکت شما هستم . متاسفانه چند روزی است به دلیل تغییر خطوط تلفن مخابرات شهید محلاتی به فیبر نوری توانائی استفاده از خدمات شرکت شما را ندارم . لطفا پیشنهاد خود را ارائه نمائید ؟
۱۳۸۷/۸/۸ عادل خانقاهی با سلام می خواستم بدونم واسه منطقه امیرآباد مرکز قدس کی ای دی اس ال می یاد.فقط از این حرفا نگید که به زودی.
۱۳۸۷/۸/۶ nooshin با سلام و خسته نباشید من اینترنت(ای دی اس ال)128 دارم که share کردم.گاهی خیلی سرعت خوبه ولی گاهی سرعتم خیلی کمه. می خواستم اگر میشه راهنمایی کنید(تلفن ها اسپلیتر هم دارند) با تشکر
۱۳۸۷/۸/۱ امیرحسین با سلام بالاخره شاتل هم در منطقه امیرآباد (قدس) ADSL داد. شما کی در این منطقه خدمات می دهید؟
۱۳۸۷/۷/۳۰ محمد از تبریز با سلام. من می خواستم ببینم وایرلس برای شهرستان ها هم به ISP ها نمایندگی میدین یا نه؟ اگه می دین شرایطش رو بگید. با تشکر
۱۳۸۷/۷/۲۹ فرشاد زند آیا شما شماره اتصال به شبکه در کرج نیز دارید؟
۱۳۸۷/۷/۲۹ mojtaba چگونه میتوان در قرعه کشی کارتهای dial up شرکت نمود .
۱۳۸۷/۷/۲۸ idin سلام. در سایت خبری فارس شرکت ارتباطات و فناوری ایران به گفته وزیر ارتباطات ADSL های غیر مجاز خانگی از قبیل 256 , 512 KB برای منازل آزاد شده. آیا این امکان در شرکت داتک هم هست یعنی این سرعت اینترنت برای منازل در داتک آزاد شده یا نه.؟
۱۳۸۷/۷/۲۸ Behnam Sokhandan سلام من حدودا یک سالی هست که مشتری شما هستم و از سرویس 512 هستفاده می کنم.در حال حاضر تمامی مشکلاتم برطرف شده و سرعت دانلودم از 50 کیلوبایت پایین تر نیامده که امیدوارم همیشه همینطور بمونه و این حالت پایدار باشه. در هر صورت من چون همیشه تا سرویسها افت میکرد شکایت میکردم بخاطر همین هم الان وظیفه خودم دونستم که عالی بودن فعلی سرویسهاتونو به عنوان یک مشتری یا مصرف کننده برای دیگر مصرف کنندها اعلام کنم همین که ازهمگی کسانی که در این ضمینه نقش داشتن تشکر کنم. با تشکری دوباره و خسته نباشید و با تاکید به امید پایدار بودن این کیفیت عالی خدانگهدار. Sincerely Your's Behnam Sokhandan