اینترنت بی‌سیم اسکای فایبرSkyFiber

سالها تجربه موفق تکنولوژی ATM در شبکه‌های مختلف مخابراتی و تکیه داشتن صدها شرکت معظم ارائه خدمات اینترنت پرسرعت مانند ADSL در سطح جهانی بر این تکنولوژی، شرکت‌های سازنده را بر آن داشت تا تمهیدات لازم را برای استاندارد کردن نوع بی‌سیم تجهیزات ATM را فراهم آورند. بطوریکه امروزه Wireless ATM یکی از مهمترین و پر طرفدارترین روش‌های برقراری ارتباطات بی‌سیم پرسرعت محسوب می‌شود و یکی از مهمترین عوامل پیشرفت تکنولوژی‌های GSM ، DECT و ... به شمار می‌آید.

امروزه سیستم‌هایی که براساس WATM ساخته می‌شوند قادر به ارائه کلیه خدمات ATM در قالب بی‌سیم بوده و علاوه بر آن در مقایسه با دیگر راهکارهای بی‌سیم، مزایایی چون امکان جابجایی گره‌ها، سهولت نصب و راه‌اندازی شبکه و امکان مدیریت دینامیک سطح کیفیت QoS را نیز به همراه دارند. سازگاری با تکنولوژی‌های قدیمی از جمله ویژگی‌های WATM است که استفاده از آن به شما امکان می‌دهد شبکه‌های با سیم و بی‌سیم را با یکدیگر ترکیب کرده بصورت یکپارچه از آنها استفاده نمایید. در واقع موفقیت عملکرد ATM در شبکه‌‌های با سیم باعث شد تا ایده استفاده از ATM در همه جا و در حال حرکت، به حقیقت بپیوندد و WATM بعنوان راهکار مخابراتی نسل بعد در ارتباطات صوتی، تصویری و داده‌‌ای با تضمین کیفیت دینامیک کاربردی شود.

اینترنت SkyFiber (اسکای فایبر)

اسکای فایبر راهکاری است منطبق بر استانداردهای Wireless ATM که می‌تواند به‌عنوان جایگزین خطوط پرسرعت مبتنی بر کابل در برقراری ارتباطات پرسرعت استفاده شود. این راهکار ارتباطی به شما امکان می‌دهد تا با انعطاف‌پذیری بسیار زیاد حتی بدون نیاز به داشتن دید مستقیم، گره‌های شبکه را در کمترین زمان ممکن به‌صورت بی‌سیم به یکدیگر متصل نمایید.

کارایی زیاد، هزینه‌های اجرایی پایین و دیگر خصوصیات ممتاز این تکنولوژی باعث شده است تا استفاده از آن محدود به سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ نباشد. بطوریکه با توجه به عدم حساسیت آن به شرایط جغرافیایی، امروزه از این تکنولوژی برای ارائه خدمات ارتباطی در شهر و روستا و ...... نیز استفاده می‌شود. این تکنولوژی پس از سال‌ها تجربه در انتقال اطلاعات بصورت بی‌سیم برای رسیدن به اهدافی کاملآ مشخص طراحی و ساخته شده است که در زیر به بررسی ویژگی‌های آن می‌پردازیم.

مطابق با نیازهای شما

صنعت یا تجارت سازمان شما هر چه باشد SkyFiber می‌تواند مشکلات ارتباطی شما با اینترنت و یا دیگر دفاتر و شعب مربوطه در سطح تهران را رفع نماید، چرا که:

نگاهی به ویژگی‌های SkyFiber

about p2p and skyfiber services سرویس با پهنای باند اختصاصی هر مشترک بنا بر نیاز خود میتواند از سرویسهایی با پهنای باند اختصاصی نظیر P2P و SkyFiber استفاده نماید.
skyfiber coverage map نقشه پوشش سرویس های اختصاصی هر مشترک بنا بر نیاز خود میتواند از سرویسهایی با پهنای باند اختصاصی نظیر P2P و SkyFiber استفاده نماید.
skyfiber price قیمت سرویس ها تعرفه ی سرویس های داتک به تفکیک پهنای باند و جستجو در بسته های سرویس
adsl price سوالهای متداول سرویسهای اختصاصی شاید سوالهایی در ذهن شما هست را دیگران نیز پرسیده اند...