پاسخ به سئوالات شما در زمینه نحوه تهیه خدمات رهام داتک

 1. سرویس‌های رهام داتک را چگونه می‌توانم تهیه کنم؟

  برای تهیه هر یک از خدمات رهام داتک لازم است فقط یکبار به محل شرکت و یا یکی از مراکز خدماتی رهام داتک واقع در سطح در شهر تهران مراجعه نمایید.

 2. آیا می‌توان بدون حضور در شرکت و تنها با تلفن مشترک خدمات بی‌سیم، ADSL و یا Dialup شد؟

  چرا که نه! همکاران بخش فروش در تمام مواردی که مطرح شد آماده ارائه خدمات به شما علاقمندان به سرویس‌های رهام داتک هستند. شما می‌توانید با تکمیل نمودن « فرم درخواست اشتراک » بر روی وب‌سایت حتی بدون تماس تلفنی، تقاضای خود را اعلام کرده تا کارشناسان ما به درخواست شما رسیدگی نمایند، تمامی پیگیری‌های لازم بدون مراجعه حضوری انجام شده و می‌توانید از خدمات ما بهره‌مند شوید. بسیار خوشحال می‌شویم که شما را در جمع خانواده مصرف کنندگان خدمات داتک ببینیم.

 3. آیا شرکت روزهای تعطیل برای نصب سرویس اقدام می‌کند؟

  سرویس‌های بی‌سیم احتیاج به نصب از طرف شرکت ندارد و مشترکین به راحتی می‌توانند به تنهایی با مطالعه راهنمای نصب از آن بهرمند شوند، در واقع مشترک خود مهندس سیستم خود می‌گردد و چنانچه در این راه به مشکلی برخورد کند، همکاران ما در قسمت پشتیبانی فنی به صورت ۲۴ ساعته آماده ارائه خدمات تلفنی جهت رفع مشکل هستند. اما برای نصب سرویس های ADSL به دلیل نیاز به همکاری با مخابرات منطقه ای که مشترک در آن قرار دارد، در حال حاضر این امکان وجود ندارد که در روزهای تعطیل اقدام به راه‌اندازی سرویس ADSL نماییم.

 4. چطور می‌توان نماینده فروش رهام داتک شد؟

  برای اخذ نمایندگی تماس تلفنی و مذاکره حضوری الزامی است. شرایط نمایندگی برای خدمات مختلف شرایط متفاوت است، بنابراین با بخش فروش شرکت تماس بگیرید، با شما قرار ملاقاتی گذاشته می‌شود تا موضوع پیگیری شود.

همه حقوق برای رهام داتک محفوظ است شرکت انتقال داده های رهام داتک وابسته به گروه شرکت های داتک دارای پروانه PAP به شماره ۳۱۰/۱۲/۱۴۸۷۵ - © 2016