خرید حجم

تعرفه حجم ADSL

تعرفه فروش حجم اضافه یا ترافیک اضافه برای سرویس ADSL پرسرعت داتک مطابق مصوبه سازمان تنظیم به شرح زیر است. این تعرفه ها به صورت پلکانی تعریف شده است و پلکان تعریف شده در جدول زیر قابل مشاهده است.
هزینه ترافیک اضافه  ADSL+2   رهام داتک
حجم ترافیک هزینه هر 1GB به تومان
از ۱ گیگابایت تا ۳ گیگابایت ۳۰۰۰
از ۴ گیگابایت تا ۱۰ گیگابایت ۲۲۰۰
از ۱۱ گیگابایت تا ۳۰ گیگابایت ۱۸۰۰
۳۱ گیگا بایت به بالا ۱۵۰۰

توجه شود مبلغ حجم ها به صورت پلکانی محاسبه می شود. به عنوان مثال برای خرید 12 گیگا بایت حجم، 3 گیگابایت اول با قیمت هر گیگا بایت ۳۰۰۰ تومان، 7 گیگابایت دوم با قیمت هر گیگابایت ۲۲۰۰ تومان و 2 گیگابایت باقیمانده با قیمت هر گیگابایت حجم ۱۸۰۰ تومان محاسبه می شود.

راهنمای خرید حجم

مشترکین گرامی که حجم سرویس آنها با اتمام رسیده است میتوانند با مراجعه به پنل کاربری خود اقدام به خرید حجم نمایند. برای انجام این کار کافیست اقدامات زیر را بعد از ورود به پیشخوان کاربری انجام دهید:
۱- انتخاب سرویس مورد نظر و اطمینان از اینکه هنوز سرویس منقضی نشده است و هنوز زمان دارید
۲- فشردن لینک سبز رنگ نمایش در کنار نام سرویس
۳- در صورتی که سرویس شما حجمی باشد و هنوز زمان داشته باشد شما لینک خرید حجم را در نوار ابزار سبز رنگ بالای صفحه مشاهده خواهید کرد.
توجه فرمایید که چنانچه این لینک را بالای صفحه نمی بینید یا سرویس شما حجمی نیست ویا اینکه سرویس شما منقضی شده است. در این صورت برای استفاده از اینترنت نیازی به خرید حجم اضافه ندارید و باید سرویس خود را تمدید نمایید.
۴- با فشردن لینک خرید حجم شما به صفحه خرید حجم خواهید رفت و با انتخاب مقدار حجم مورد نظر و یا بسته های حجم پیشنهادی داتک (در صورت وجود) پیش فاکتور خرید حجم را خواهید دید و پس از آن اقدام به پرداخت بانک خواهید نمود.
۵- در صورتی که حداکثر تا ۲ دقیقه بعد سرویس شما به صورت خودکار به اینترنت وصل نشد لطفا مودم خود را یکبار خاموش و روشن نمایید.
مشترک گرامی، چنانچه سرویس شما حجمی باشد و حجم شما صفر شده باشد و شما موقتا امکان پرداخت الکترونیک ندارید، شما میتوانید با استفاده از گزینه افزایش موقت حجم در نوار ابزار سبز رنگ بالای صفحه،‌حجم موقت دریافت کنید و وجه آن را در اولین صورتحساب بعدی تسویه نمایید.