سئوال، انتقاد و پیشنهاد

کاربر گرامی، برای رفع مشکل و یا مطرح نمودن پیشنهادات خود با شرکت می‌توانید یکی از روشهای زیر را انتخاب نمایید:

  1. پرسش‌های متداول و اطلاعات مفید: قبل از هر اقدامی چنانچه سئوال یا مشکلی با سرویس خود دارید به این صفحه که برای پاسخگویی به سئوالات متداول تهیه شده، مراجعه نمایید.
  2. customercare@datak.ir: آدرس ایمیل واحد «حامی مشترکین و رسیدگی به شکایات» که پاسخگوی سئوالات و پیگیر مشکلات شما است.
  3. ارسال SMS به شماره ۳۰۰۰۶۰۰: شماره پیامک رهام داتک که توسط واحد «حامی مشترکین و رسیدگی به شکایات» شرکت پاسخ داده می‌شود.
  4. ارتباط با شرکت: صفحه مخصوص ارتباط مستقیم مشترکین رهام داتک با بخش‌های مختلف شرکت که پس از ورود مشترک به وب‌سایت فعال می‌شود.
  5. ارسال پیام: فرم مطرح نمودن هرگونه پیشنهاد، انتقاد و یا پرسش از مسئولین شرکت که توسط واحدهای مختلف شرکت پاسخ داده می‌شود.

متن پیام

۱۳۹۷/۱۱/۲۳ کیمیا طاهری سلام میشه لطفا بگین منظور از حجم داخلی و بین المللی چیه؟
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ محمدرضا پاشازاده سلام. لطفا تاریخ درخواست جمع آوری سرویس اینترنت من رو برام بفرستید.
۱۳۹۷/۱۱/۲۱ شادبه بصیر سلام من از مشترکان سابقم. می خوام دوباره از خدمات شما استفاده کنم اما پسوردم را فراموش کرده ام. امکانش هست که کمکم کنید تا پسوردم را بازیابی کنم. خودم از قسمت فراموشی کلمه عبور موفق نشدم این کار را انجام دهم. با تشکر
۱۳۹۷/۱۱/۱۹ محمدرضا ملارضا سلام و عرض خسته نباشید من از درخواست حجم دهه فجر استفاده کردم اما هیچ حجمی به سرویسم اضافه نشد اما 2بار پول از حسابم کسر شد . لطفا پیگیری کنید .
۱۳۹۷/۱۱/۱۹ محمدرضا ملارضا سلام و عرض خسته نباشید بنده درخواست از سرویس دهه فجر کردم و 2بار پول از حسابم کسر شد اما هیچ حجمی به سرویسم اضافه نشد . لطفا پیگیری کنید
۱۳۹۷/۱۱/۱۷ فاطمه مینویی باسلام این جانب فاطمه مینویی محترما درخواست کنسل کردن اشتراک اینترنتی با شرکت داتک دارم. باتشکر
۱۳۹۷/۱۱/۱۷ هادی حنانی با سلام یک سرویس ADSL با نام بنده و کداشتراک من 93313به شماره تلفن 02188517789 ثبت شده که مربوط به من نیست لطفا اصلاح و حذف بفرمایید. با سپاس
۱۳۹۷/۱۱/۱۷ افسانه جباری فرق سرویس حجمی با حجمی ویژه؟
۱۳۹۷/۱۱/۱۷ علی محبی با سلام اینجانب با 3 سال سابقه کاری در زمینه توسعه ، راه اندازی و نگهداری تجهیزات انتقال نوری درخواست همکاری با شرکت شما را دارم.
۱۳۹۷/۱۱/۱۶ علی محبی با سلام اینجانب با 3 سال سابقه کاری در زمینه توسعه ، راه اندازی و نگهداری تجهیزات انتقال نوری درخواست همکاری با شرکت شما را دارم.