معاونین جدید شرکت داتک معرفی شدند

طی جلسه ای، سرپرستان معاونت‌های تجاری، ستادی و فنی شرکت داتک معرفی شدند.
با حکم مهندس کردستانی مدیرعامل داتک، مهندس شیرازی مقدم به عنوان سرپرست معاونت تجاری، مهندس فیضی به عنوان سرپرست معاونت ستادی و مهندس اشرف زاده به عنوان سرپرست معاونت فنی شرکت منصوب شدند.
جلسه معارفه معاونین جدید شرکت انتقال داده رهام داتک صبح یکشنبه دهم شهریور ماه با حضور مدیرعامل، معاونین و مدیران شرکت برگزار شد.
در این جلسه مهندس علی کردستانی مدیرعامل شرکت در سخنانی ضمن ابراز رضایت از عملکرد 6 ماه ابتدایی امسال شرکت، بر لزوم برنامه ریزی و هماهنگی بیشتر همکاران جهت دستیابی به اهداف مدنظر در 6 ماهه دوم سال تاکید کرد و گفت: برای تسریع در این هدف مهم با مشورت همکاران تصمیم گرفته شد تغییراتی در شرکت ایجاد شود.
وی افزود: در این راستا از امروز آقای مهندس وحید فیضی به عنوان سرپرست معاونت ستادی و آقای مهندس علی شیرازی مقدم به عنوان سرپرست معاونت تجاری شرکت مشغول خدمت می شوند و جناب آقای مهندس اشرف زاده از متخصصان به نام صنعت آی تی کشور نیز به عنوان سرپرست معاونت فنی به شرکت اضافه خواهند شد.
در ادامه این جلسه معاونین جدید به بیان نقطه نظرات خود پرداختند و همچنین مدیران حاضر در جلسه ضمن تبریک به معاونین جدید برای ایشان آرزوی موفقیت کردند.
در پایان این جلسه احکام معاونین جدید شرکت توسط مهندس کردستانی مدیرعامل داتک به ایشان اهدا شد.