همکاری اینترنت داتک با اپلیکیشن آموزشی گاجی نو
حجم مصرفی اپلیکیشن گاجی نو برای مشترکین داتک رایگان شد

به گزارش روابط عمومی داتک ، اپلیکیشن آموزشی گاجینو طی همکاری خود با اینترنت داتک حجم مصرفی کاربران اینترنت داتک را بر روی اپلیکیشن خود رایگان کرده است .
گاجینو یک نرم افزار هوشمند آموزشی است که محتواهای آموزشی انتشارات بین المللی گاج رو به صورت آنلاین ارائه میدهد و در حال حاضر قابلیت نصب بر روی گوشی ها و تبلت های اندروید و ios را دارد. گاجینو همه ی مراحلی که دانش آموز برای یادگیری، تسلط و تثبیت مباحث درسی نیاز دارد، با توجه به آخرین متد آموزشی روز دنیا، فراهم کرده است ، فقط کافیست اپلیکیشن گاجینو رو روی گوشی نصب کرده و به اینترنت داتک هم متصل باشید تا با خرید اشتراک بتوانید با اینترنت رایگان از محتوای آموزشی نرم افزار استفاده نمایید .
گاجینو در حال حاضر شامل فیلم های آموزشی استاندارد با کیفیت بالا، فایل کتاب های درسی، حل المسائل دروس، دفترچه یادداشت و بانک سوالات غنی برای تمامی پایه های تحصیلیست و در آینده نزدیک محتواهای بیشتر و سرویس های جذاب تری رو در اختیار کاربرانش قرار خواهد داد.

داتک با هدف افزایش رضایت مشترکین و استفاده تمامی سنین از اینترنت سالم و هوشمند به سراغ همکاری با گاجینو رفته تا بتواند سهمی در آموزش فرزندان این سرزمین داشته باشد.