سرویس‌ها

گروه شرکت‌های داتک با داشتن تجربه طولانی در زمینه ارائه خدمات شبکه و سرویس‌های اینترنت و نیز پرسنل متخصص فنی در زمینه‌های نرم افزارهای سیستم و کاربردی طیف وسیعی از خدمات اینترنتی و مهندسی را ارائه می‌نماید که در زیر به توضیح مختصر آنها می‌پردازیم.

سرویس مناسب کاربران خانگی

اگر از اینترنت برای استفاده‌هایی چون ارسال و دریافت E-mail، مرور صفحات وب، دانلود در اندازه معمولی عکس و موسیقی و ... استفاده می‌نمایید، سرویس ADSL را به شما توصیه می‌نماییم. سرویس‌های ADSL داتک رهام داتک در دو نوع «حجمی و نامحدود» تعریف شده‌اند که بسته به منطقه مخابراتی و نوع استفاده، از طرف کارشناسان فروش به شما معرفی گردیده و در اختیارتان قرار می‌گیرد. حال با توجه به مواردی که بیان شد اگر در منطقه‌ای ساکن هستید که ظرفیت پورت‌های مخابراتی آن منطقه تکمیل گردیده یا خط تلفن شما فیبر نوری یا PCM است و می‌بایست در لیست انتظار شرکت‌های ارائه دهنده خدمات منتظر بمانید، به جای انتظار می‌توانید از سرویس‌های بی‌سیم رهام داتک استفاده نمایید که در ادامه به شرح مختصر آنها خواهیم پرداخت.

سرویس مناسب سازمان‌ها و شرکت‌ها

اگر کاربر شرکت و یا سازمان هستید، می‌توانید از سرویس‌های Wireless و ADSL با پهنای باند بیش از 4Mbps استفاده نمایید. تجربه ما نشان می‌دهد باتوجه به حجم کاری شرکت‌ها و سازمان‌ها، حداقل پهنای باند برای این نوع مصرف کننده‌ها معادل 4Mbps یا بالاتر است که می‌تواند به هریک از روش‌های بی‌سیم یا ADSL تهیه شود.

سرویس‌های رهام داتک

اینترنت ADSL


گروه شرکت‌های داتک با سرمایه‌گذاری بسیار، یکی از بزرگترین و مجهزترین شبکه‌های ADSL را در سطح کشور راه‌اندازی نموده. شبکه ADSL رهام داتک در حال حاضر در بیش از ۶۰ مرکز مخابراتی شهر تهران و نیز در بیش از ۱۰۵ شهر کشور گسترده شده که روز به روز پوشش آن وسیع‌تر می‌گردد.
اطلاعات بیشتر درباره ADSL