سوال، انتقاد و پیشنهاد

کاربر گرامی، برای رفع مشکل و یا مطرح نمودن پیشنهادات خود با شرکت می‌توانید یکی از روشهای زیر را انتخاب نمایید:

  1. پرسش‌های متداول و اطلاعات مفید: قبل از هر اقدامی چنانچه سوال یا مشکلی با سرویس خود دارید به این صفحه که برای پاسخگویی به سوالات متداول تهیه شده، مراجعه نمایید.
  2. hami@datak.ir: آدرس ایمیل واحد «حامی مشترکین و رسیدگی به شکایات» که پاسخگوی سوالات و پیگیر مشکلات شما است.
  3. ارسال SMS به شماره ۱۰۰۰۰۸۱۶۸۱: شماره پیامک رهام داتک که توسط واحد «حامی مشترکین و رسیدگی به شکایات» شرکت پاسخ داده می‌شود.
  4. ارتباط با شرکت: صفحه مخصوص ارتباط مستقیم مشترکین رهام داتک با بخش‌های مختلف شرکت که پس از ورود مشترک به وب‌سایت فعال می‌شود.
  5. ارسال پیام: فرم مطرح نمودن هرگونه پیشنهاد، انتقاد و یا پرسش از مسئولین شرکت که توسط واحدهای مختلف شرکت پاسخ داده می‌شود.

متن پیام

۱۴۰۱/۹/۱۵ Crytocig ربات اتوماتیک را امتحان کنید تا در تمام طول روز به سود خود ادامه دهید. https://worldnews.elk.pl
۱۴۰۱/۹/۱۵ Crytocig سعی کنید از بهترین ربات مالی در اینترنت. https://worldnews.elk.pl
۱۴۰۱/۱/۲۸ حیدرعلی فرحناکی سلام متأسفانه ارائه سرویس مطلوب از سوی شما کیفیت مناسبی ندارد، چه از لحاظ سرعت و پوشش شبکه ، که همیشه با اختلالات گوناگون مواجه است و چه از لحاظ پایداری آن که در ساعات پرترافیک تکافوی دیدن یک کلیپ کوتاه را نمی کند، فکر می کنم افزایش شمار مشترکین داتک بدون درنظر گرفتن امکانات موجود ، اجحاف در حق مشترکین است. چه بسا یک هفته و ده روز اول خرید اشتراک همه چیز خوب و مطلوب بوده و پس از آن آرام آرام سرعت و کیفیت آن ضعیف می شود. این مهم می تواند اعتبار شما را زیر سئوال ببرد. لطفا صادق باشید.
۱۴۰۰/۱۰/۲۷ بیتا فیاضی اینترنت ما از صبح تا الان هزار بار قطع شده!!! مشکلش چیه چرا رسیدگی نمیشه؟
۱۴۰۰/۷/۱۱ اینترنت خانگی سلام. منزل جدید ما قبلا اشتراک اینترنت شما رو داشته. 021-66560290 برای استفاده از اینترنت شما چکار باید کرد؟ یک مودم از پارس آنلاین دارم که ۴ سال پیش استفاده می کردم تشکر، فرهادی کیا
۱۴۰۰/۱/۱۴ مسلم یاراد با سلام چه مقدار زمان میبرد برای راه اندازی؟
۱۴۰۰/۱/۱۴ سید محمد علی میری سلام هزینه آی پی استاتیک چقدر هست ؟؟؟
۱۳۹۹/۱۲/۲۸ علی اکبر شرفی سلام. یه شماره کارت میخاستم بدید بی‌زحمت که پول بریزم برای خرید حجم ترافیک اینترنت و دیگه اینکه لطفا هزینه اش هم برای یکماه بگید چقدر میشه که بریزم
۱۳۹۹/۱۲/۱۷ احمد توانا سلام ، قبلا اگه کسی رو به عنوان مشترک جدید معرفی می کردیم ، به معرف حجم اضافه به عنوان هدیه تعلق می گرفت، الان این سرویس وجود داره؟
۱۳۹۹/۶/۱۰ صمدطایفه احمدی با سلام،لطفا اینترنت خانگی من را جمع کنید،ممنون